Masz ochotę na dobry obiad? Jedzenie Skawina. Tanie obiady, pizza z dowozem

Zajrzyj do zakładki z naszym menu i zamów dobrą pizzę lub dania obiadowe!


Kiedy przypominasz sobie, że musisz coś zjeść, a nie chcesz tracić czasu w kuchni a potem sprzątać, możesz zamówić obiad na dowóz dzięki naszej stronie.

W ofercie tanich obiadów mamy do zaproponowania pierogi z mięsem lub ruskie własnej produkcji, spaghetti, placki ziemniaczane. Dla bardziej głodnych mamy przepyszny, lubiany przez stałych klientów kotlet schabowy w zestawie z ziemniakami oraz smaczną surówką. Do tego proponujemy gulasz, barszczyk, żurek, albo rosół - wszystko wedle Waszego upodobania.

Warto pomyśleć także o deserach. One też znajdują się w naszym menu na dowóz. Smaczna szarlotka lub sernik to stałe pozycje w naszym menu, aby zadowolić kubki smakowe po dobrym obiedzie.

Obiady dla dzieci

Dla dzieci też coś mamy. Zapraszamy na paluszki rybne, polędwiczki z kurczaka, lub coś słodkiego: naleśniki z Nutellą.

Surówki do obiadu

Tak dużego wyboru surówek nie ma w całej Skawinie. Surówka z marchewki, czerwonej kapusty, colesław, mizeria, a może buraczki lub gotowane warzywa? Warzyw u nas jest pod dostatkiem. Zawsze świeże, nadające daniu głównemu jeszcze lepszego smaku.Pizza Skawina

Pizza w Skawinie Z tego, że do wyboru jest aż 24 rodzaje! I to zarówno pizze w rozmiarze 30 jak i 40cm. Możesz też skomponować własną pizzę. Menu na naszej stronie jest tak intuicyjne, że łatwo się je obsługuje. Można też zamówić pizze połówkowe, czyli jedną połówkę bierzesz dla bliskiej osoby, a drugą dla siebie. Nie musisz dzięki temu kupować podwójnie. Pizza Skawina zaprasza. Zamów pizzę lub dania obiadowe w Skawinie i poczuj ten smak, który tak bardzo jest lubiany w naszej okolicy.

ZOBACZ MENU I ZAMÓW