Restauracja Skawina

Najlepsza pizzeria Skawina

Masz ochotę na prawdziwą włoską pizzę przygotowaną z naturalnych składników najwyższej jakości? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś! Wszystkich miłośników i fanów włoskiej kuchni zapraszamy serdecznie do naszej restauracji, która specjalizuje się przede wszystkim w pizzy i makaronach. Zarówno na miejscu, jak i w dostawie oferujemy Państwu bogaty wybór pysznych włoskich dań. W naszym menu znaleźć można także dania kuchni amerykańskiej (np. burgery) oraz bardziej tradycyjne pozycje, które większość osób kojarzy na pewno z domowych obiadów. Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy także osobne menu dziecięce, które z pewnością zainteresuje nawet największych niejadków. W kwestii takiej jak pizza Skawina to jedna z wielu miejscowości, na których terenie oferujemy dostawę dań z obydwu naszych restauracji. W naszym menu nie brakuje też pozycji sezonowych, które niezależnie od pory roku dostarczyć mogą ciekawszych wrażeń kulinarnych.

Pół na pół pizza Skawina

Zadowolenie naszych Gości ma dla nas najwyższy priorytet, w związku z czym oferujemy możliwość zamówienia pizzy w wariancie pół na pół. Rozwiązanie tego typu pozwala nacieszyć się w ramach jednego posiłku dwoma rodzajami pizzy. Ułatwia to także znacznie kwestie związane z dzieleniem posiłku pomiędzy przynajmniej dwoma osobami, co przydać się może szczególnie w przypadku najmłodszych członków rodziny lub romantycznej kolacji z najbliższą osobą.

Włoska restauracja Skawina

Kuchnia włoska nie bez przyczyny cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Słoneczna Italia kojarzy się przede wszystkim z pomidorami, oliwkami, serami, rybami, wędlinami oraz owocami morza. W naszym menu można znaleźć kilkanaście rodzajów pizzy, które w zależności od indywidualnych preferencji zamówić można na cieście tradycyjnym lub cienkim. Ponadto karta obejmuje też pyszne makarony, zupy, sałatki, przekąski i dania główne.

Najlepsze jedzenie na dowóz Skawina

Warto zwrócić też uwagę na zmieniającą się codziennie ofertę lunchową oraz listę dostępnych promocji, jakie oferuje nasza włoska  pizzeria Skawina to region, w którym wszystkim nowym Klientom zaproponować możemy rabat na pierwsze zamówienie. Starając się nagrodzić stałych Gości i regularnych bywalców umożliwiamy też zbieranie wirtualnych pieczątek, które po 5 zamówieniach zamienić można w specjalny kupon rabatowy.

Nowe restauracje w Skawinie – Rezerwacja stolików

Nasze restauracje w Skawinie zagwarantują wszystkim miłośnikom włoskiej, polskiej i amerykańskiej kuchni nowe doznania kulinarne. Wszystkich zainteresowanych stacjonarną wizytą w naszym lokalu zachęcamy do bezpłatnej rezerwacji stolika. Można to zrobić telefonicznie lub przy pomocy dedykowanej zakładki na naszej stronie internetowej.

Amerykańskie jedzenie Skawina

Dzięki doświadczonej i świetnie zgranej ekipie kucharzy jesteśmy w stanie zaoferować Państwu także sycące burgery. W kwestii takiej jak obiady, Skawina to obszar, na którego terenie dostarczamy wszystkie rodzaje burgerów dostępnych w naszym menu. Nasza oferta w tej kategorii wyróżnia się przede wszystkim oryginalną kompozycją naturalnych składników. Przykładem tego może być choćby polska interpretacja burgera, w której mięso wołowe zastąpione zostaje kotletem schabowym. Miłośników bardziej pikantnych wrażeń ucieszy także z pewnością możliwość zamówienia burgera z niezwykle ostrą pastą z papryczek Carolina Reaper. W menu dostępny jest także wariant wegetariański z panierowanym serem Camember.

Tradycyjne obiady Skawina

Urozmaicone menu to jedna z wielu zalet, jakie posiada nasza restauracja Skawina to obszar, na którego terenie oferujemy także pyszne dania kuchni polskiej. Bez wątpienia na wyróżnienie zasługują tu pozycje takie jak polędwiczki wieprzowe z grilla, pieczone żeberka, golonka z zasmażaną kapustą czy wolno gotowane policzki wieprzowe. W naszej karcie znaleźć można także dania wegetariańskie takie jak pierogi, placki, zupy czy sałatki.

Pyszne obiady domowe Skawina

Wszystkich miłośników domowej kuchni zachęcamy do zapoznania się z menu naszej restauracji. Warto zwrócić tu szczególnie uwagę na aktualne promocje oraz dwudaniowe zestawy obiadowe, które składają się z dania głównego i zupy dnia. Wszystkie dania w naszym menu przygotowywane są tylko z naturalnych składników wysokiej jakości. Jeśli chodzi o jedzenie na dowóz Skawina to obszar, na którego terenie dostarczyć możemy także przystawki oraz dodatki (np. frytki, ryż, kluski śląskie, sosy, surówki).

Najlepsza pizza na dowóz Skawina

W kwestii takiej jak pizza na dowóz Skawina to obszar, na którego terenie dostarczamy pyszne włoskie potrawy i tradycyjne obiady domowe, Skawina to region, w którym dostawy od niedzieli do piątku realizowane są w godzinach 12:00-21:00. W piątki i soboty obiady Skawina z dowozem zamówić można do 22:00. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Domowe obiady Skawina z dowozem – Jak sprawdzić, czy dostarczamy?

Jeżeli chodzi o włoskie, polskie i amerykańskie jedzenie Skawina to obszar, na którego terenie oferujemy dostawę. Aby upewnić się, czy dostarczamy pod dany adres, wystarczy wpisać go w zakładce dostawa na naszej stronie. W przypadku trudności z weryfikacją lub problemów związanych z błędną geolokacją prosimy o kontakt telefoniczny.